amirhossein omrany‏ <amirhoseinomrany.waterloo@gmail.com‏>

جمعه ۲۷ نوامبر،‏ ۶:۲۵ ‎(۱۲ روز پیش)‎

به AFRL_AFOSR

In the name of God
I am Amir Hossein Omrani, the person who has been addressed to you in all these emails.
I am a researcher in physics and the seventh person in the World Mathematical Olympiad from the University of Waterloo, Canada.
How can those who have assassinated Iranian compatriots and commanders like General Soleimani allow themselves to offer an Iranian scientist to work with and participate in the webinars of the US Air Force Research Center?
What did you think of me? Not long after the assassination of nuclear scientists by Israel and the United States. I swear to God, I will never allow myself to be promoted by you and I promise you to show such creativity and innovation in the field of military weapons that it is impossible for you to believe in its achievements. I and all our Iranian compatriots are waiting for the day when No country wants to remain stable by oppressing the oppressed and deprived all over the world, God willing, soon with the help and order of Imam Mahdi and Ayatollah Khamenei, there will be no name of America in the world.
Amir Hossein Omrani, Researcher in Wave Physics at Semnan University

‫‪Air Force Office of Scientific Research‬‏ <‪AFRL_AFOSR@public.govdelivery.com‬‏> در تاریخ سه‌شنبه ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ ساعت ۱۱:۱۴ 

به نام خدا
من امیرحسین عمرانی هستم ، شخصی که مخاطب تمام ایمیل های شما هست.
من محقق فیزیک و نفر هفتم در المپیاد جهانی ریاضیات از دانشگاه واترلو کانادا هستم.
چگونه کسانی که هموطنان و فرماندهان ایرانی مانند ژنرال سلیمانی را ترور کرده اند می توانند به خود اجازه دهند که یک دانشمند ایرانی را برای همکاری و شرکت در وبینارهای مرکز تحقیقات نیروی هوایی آمریکا دعوت کنند؟
در مورد من چه فکری کرده اید؟ مدت زیادی از ترور دانشمندان هسته ای توسط اسرائیل و ایالات متحده نگذشته است به خدا سوگند ، من هرگز اجازه نخواهم داد که توسط شما تتمیع شوم  و به شما قول می دهم چنان خلاقیت و نوآوری در زمینه سلاح های نظامی از خود نشان می دهم  که باور شما به دستاوردهای آن غیرممکن باشد. من و همه هموطنان ایرانی منتظر روزی هستیم که هیچ کشوری با سرکوب مظلوم و محروم در سراسر دنیا پایدار بماند ، انشاالله به زودی با کمک و دستور امام مهدی و آیت الله ای هیچ نامی از آمریکا در جهان باقی نخواهد ماند
امیرحسین عمرانی ، محقق فیزیک امواج در دانشگاه سمنان ، ایران

دفتر تحقیقات علمی نیروی هوایی <AFRL_AFOSR@public.govdelivery.com> در تاریخ سه شنبه 22 آبان 2020 ساعت 11:14 نوشتن:

مقاله دعوت امیرحسین عمرانی در دعوت سعید جلیلی

جوابیه نامه سرگرد هیدر فرمانده گروه تحقیقات نیروی هوایی آمریکا برای دعوت از امیرحسین عمرانی

دعوت نشریه پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای از امیرحسین عمرانی برای ارائه مقاله

ثبت مقاله امیرحسین عمرانی در جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان

the ,and ,in ,of ,to ,  ,in the ,the world ,نیروی هوایی ,    ,هوایی آمریکا ,نیروی هوایی آمریکا ,تحقیقات نیروی هوایی ,amir hossein omrani

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تک ویدا قاصدک ترفندهای خانه داری اجناس فوق العاده پرسش مهر 99-98 فروشگاه کام نیک تولید محتوای الکترونیکی رز سفيد موسسه حقوق تهران طلاق pichakifce